Skip links

درباره ما

با فراکابین متفاوت باشیدبدرخشیدآسوده باشیدبهترین باشید

گروه کابینت و دکوراسیون فراکابین، با بیش از ۱۷ سال تجربه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کابینت‌ها و دکوراسیون داخلی منازل و ادارات، امروز در کنار شماست.
مجموعه فراکابین با داشتن بیش از ۱۰ تیم و ۶۰ نفر پرسنل متخصص اجرایی، توانایی انجام پروژه‌های کابینت، دکوراسیون داخلی، نما و بازسازی ساختمان را دارد.
البته، تمرکز فراکابین بر روی طراحی، تولید، اجرا و نصب کابینت است.

با توجه به دسترسی فراکابین به سورس‌های اصلی بازار چوب و یراق آلات، هزینه پروژه‌های کابینت برای فراکابین به طور معمول پایین‌تر از رقبا است. بنابراین، مشتریان فراکابین تجربه‌ی خوبی چه از لحاظ قیمتی و چه از لحاظ کیفیت خواهند داشت.
متاسفانه بسیاری از افراد همکار و مجریان کابینت در ایران، پس از اجرای پروژه هیچ مسئولیت دیگری را پذیرا نیستند و موارد بسیاری پیش می‌آید که مشتریان پس از اتمام پروژه، رضایت کامل را از همکاری با ایشان ندارند.
خوشبختانه فراکابین در این موضوع بسیار سخت‌گیر و حرفه‌ای عمل کرده و تیم‌های اجرایی خود را ملزم به کسب رضایت مشتریان می‌کند. همچنین، پس از اتمام پروژه، فراکابین به طور مستمر با مشتریان خود در ارتباط بوده و از ایشان نظرات، انتقادات و پیشنهاداتشان را اخد می کند و در صورت نیاز، حتی پس از گذشت زمان هم برای حل مشکلات مشتریان به خدمت ایشان خواهد رسید.
مشتری مداری مهمترین اصل در فراکابین است. اعتقاد ما بر این است که مشتریان فقط در صورت داشتن رضایت کامل از همکاری، فراکابین را به دیگران معرفی خواهند کرد.
تمامی تلاش ما جلب رضایت کامل شما مشتریان عزیز است.

بیش از
1200
پروژه اجرا شده
بیش از
900
مشتری رضایت‌مند
بیش از
60
نفر پرسنل متخصص
بیش از
17
سال تجربه