Skip links

کابینت ممبران سفید طلایی + ویژگی‌ها

کابینت ممبران سفید طلایی یکی از انواع پر طرفدار، لوکس و بسیار زیبای کابینت های ممبران در فضای آشپزخانه است.

ترکیب رنگ سفید و طلایی در طراحی این مدل از کابینت، جلوه و شکوه فراوانی به فضای آشپزخانه بخشیده و محیط آشپزخانه منزل شما را رویایی و سلطنتی خواهد نمود. 

امروزه از انواع مختلف کابینت های ممبران در طرح و رنگ های متفاوت، از مدل های پر طرفدار تجهیز کابینت در فضای آشپزخانه بوده و طیف وسیعی از کاربران را به خود اختصاص می‌دهند.

اهمیت انتخاب مدل کابینت در آشپزخانه

کابینت یکی از اجزای بسیار مهم و ضروری در فضای آشپزخانه به شمار می آید. توجه به صرف شدن نیمی از اوقات خانم های خانه دار و سایر اعضای خانواده در محیط آشپزخانه، زیبایی، راحتی و سهولت استفاده از وسایل موجود در این محیط، اهمیت بسیار زیادی داشته و معمولاً بخش اعظمی از احتیاجات ایجاد شده در این فضا، با استفاده از یک طراحی مناسب، جادار و اصولی در ساخت کابینت های آشپزخانه مرتفع خواهد شد.

امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه نرم افزار های پرکاربرد در زمینه طراحی دکوراسیون در تمامی فضاهای منزل از جمله آشپزخانه، انواع مختلفی از رنگ و طرح کابینت در بازار مصرف موجود بوده و در رنج قیمت های متفاوتی آماده و نصب خواهند شد.

 کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران یکی از انواع مختلف کابینت های سبک کلاسیک است که با نام های کابینت وکیوم و کابینت pvc نیز شناخته شده و از جمله مدل های پرطرفدار و متنوع در مجموعه کابینت های کلاسیک محسوب می شود. 

نام این سبک از کابینت، برگرفته از روکش پلاستیکی وینیل موجود در سطح صفحات خام ام دی اف است. 

این نوع از کابینت کلاسیک، از هزاران طرح، رنگ در اندازه های مختلف برخوردار بوده و متناسب با فضا و بسیاری از فاکتورهای دیگر در محیط آشپزخانه انتخاب و نصب خواهد شد. 

انواع مختلف کابینت های ممبران ازجمله کابینت ممبران سفید طلایی از طراحی و حکاکی گل های منبت کاری شده و رنگ خورده زیبایی برخوردار بوده و با استفاده از تاج و زیر چراغ،  به شکل فوق‌العاده‌ای تزیین شده اند.

 کابینت ممبران سفید طلایی کلاسیک

به جرات می توان گفت یکی از طرح های بسیار زیبا، سلطنتی، مجلل و کلاسیک در کابینت ممبران، ترکیب رنگ سفید و طلایی است.

استفاده مینیمال از رنگ طلایی به عنوان یک تزیین کننده جزئی، تاثیر بسیار زیادی در بخشی و ایجاد زیبایی چشمگیر در طراحی کابینت ممبران سفید طلایی داشته و مورد تایید بسیاری از طراحان مجرب دکوراسیون داخلی نیز خواهد بود. 

کابینت ممبران سفید طلایی یکی از انتخاب‌های کلاسیک و در عین حال لوکس در مهمترین بخش از خانه، یعنی آشپزخانه است  که در ترکیب با دستگیره، شیرآلات، کاشی و یا سرامیک و سایر تزئینات و تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه در رنگ طلایی، یک طراحی فوق حرفه‌ای و بسیار همه پسند به شمار می آید.

 ویژگی های کابینت ممبران سفید طلایی چیست؟

 کابینت ممبران سفید طلایی بیشتر زیبایی و تمایز خود را مدیون ترکیب جزئی از رنگ طلایی بوده و توانسته یک هارمونی فوق‌العاده و چشم نواز در فضای آشپزخانه ایجاد نماید.

رنگ طلایی از جمله  طیف رنگ های گرم و اشرافی در طراحی و معماری کاخ و عمارت های قدیمی ایران زمین است.

یکی از ویژگی های بسیار مهم رنگ طلایی، درخشش و زیبایی دو صد چندان آن در مواجهه با نور خورشید و روشنایی مصنوعی چراغ و نور پردازی در فضای آشپزخانه است.

کابینت ممبران سفید طلایی، محیط آشپزخانه را بزرگتر جلوه داده یکی از پیشنهاد های فوق العاده و منحصر به فرد به منظور تجهیز آشپزخانه های پنجره دار محسوب می گردد.

 طراحی و حکاکی کابینت ممبران سفید طلایی

 وجود طرح های حکاکی شده و یا منبت کاری  در بخش‌های مختلف کابینت ممبران سفید طلایی، یکی دیگر از ویژگی های متمایز کننده این سبک از طراحی کابینت بوده و یک زیبایی تنوع داری را در فضای آشپزخانه ایجاد خواهد نمود.

انتخاب طرح های منبت کاری و کنده کاری، بستگی به سلیقه کاربر داشته و از انواع ساده تا بسیار مجلل نیز آماده و نصب خواهند شد. انتخاب طرح های منبت کاری در بخش های بالایی کابینت ممبران سفید طلایی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی بیشتر این سبک از کابینت داشته و از دلایل اصلی اشرافی بودن این سبک از انواع مختلف کابینت های کلاسیک به شمار می آید.

 انتخاب دستگیره، تاج و زیر چراغ

یکی دیگر از عوامل و فاکتورهای بسیار موثر در زیبایی بیشتر کابینت ممبران سفید طلایی، انتخاب مناسب دستگیره، تاج و زیر چراغ در طراحی این سبک از کابینت است. 

معمولا رنگ دستگیره های نصب شده در سطح کابینت های ممبران، با رنگ مکمل تزیینی به کار رفته در سطح این کابینت ها مانند رنگ طلایی، ست شده و جلوه بیشتری به کابینت و طراحی آن خواهد بخشید. تاج یکی دیگر از اجزای پرطرفدار و بسیار زیبا در طراحی انواع مدلها و رنگهای کابینت ممبران در فضای آشپزخانه بوده و با پوشاندن فضای خالی ایجاد شده در قسمت بالایی کابینت ها،  نمای زیبا، لوکس و سلطنتی در محیط مورد نظر ایجاد خواهد نمود.

پیشنهاد می شود در هنگام نصب کابینت ممبران سفید و طلایی از زیر چراغ های کوچک، با نور پردازی حرفه ای و ملایم استفاده نموده و با روشن کردن آنها، یک فضای منحصر به فرد، آرام بخش و رویایی در محیط خانواده خلق نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نام*

وبسایت

دیدگاه