Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/admisbpr/faracabin.com/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 96

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/admisbpr/faracabin.com/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 98

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/admisbpr/faracabin.com/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 260

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/admisbpr/faracabin.com/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 262

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/admisbpr/faracabin.com/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 283

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/admisbpr/faracabin.com/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 351

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/admisbpr/faracabin.com/wp-content/plugins/wp-jalali/lib/date.php on line 353
کابینت سفید صدفی ممبران | فراکابین

Skip links

کابینت سفید صدفی ممبران

کابینت ممبران سفید صدفی یکی از ایده ها و سبک های نوین در صنعت کابینت سازی است. تلفیق هنرمندانه ی تجارب چند ساله با سبک کلاسیک منجر به پیدایش این نوع از کابینت های آشپزخانه شده است. کابینت ممبران صدفی سفید ویژگی های منحصر به فرد و جنس اعلایی دارد.

کابینت سفید صدفی ممبران

کابینت ممبران یکی از مدرن ترین انواع کابینت برای ایجاد فضایی مناسب و کلاسیک برای آشپزخانه شماست. در بین انواع و رنگ های بسیار متنوع از کابینت های ممبران، کابینت ممبران سفید صدفی بیشترین طرفدار را دارد و نظر افراد مشکل پسند را نیز به راحتی جلب می کند.

این کابینت ها با برش ها و طرح های خاص ساخته می شوند که سبب متمایز بودن آن از سایر کابینت ها می شود. دستگیره ها این کابینت ها نیز عاملی دیگر برای افزایش جذابیت کابینت سفید صدفی ممبران شده است.

بهره گیری از این کابینت ها سبب تغییر بزرگ و چشمگیر در خانه ی شما می شود و آن را از این رو به آن رو می کند.

اگر خانه ای کوچک دارید نصب کابینت ممبران سفید صدفی بسیار توصیه می شود چرا که علاوه بر بزرگ نشان دادن آشپزخانه سبب گیرایی هر چه بیشتر محیط کوچک خانه تان می شود. کابینت سفید صدفی ممبران انتخاب اول و آخر افراد با سلیقه و مشکل پسند است.

جنس چوب کابینت ممبران سفید صدفی

صنعت کابینت و کابینت سازی حدود ۲۰۰ سال است که پا به عرصه ی ساختمان سازی نهاده است و از آن زمان تابحال پیشرفت چشمگیری داشته است که یکی از دستاورد های کلاسیک و نوین صنعت کابینت سازی، کابینت ممبران سفید صدفی است.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که جنس کابینت ممبران سفید صدفی چیست؟ جنس تشکیل دهنده ی تخته های کابینت سفید صدفی ممبران ام‌دی‌اف خام که در اصطلاح کابینت سازی به آن وکیوم نیز گفته می شود.

این ام دی اف خام با روکشی از جنس PVC پوشانده می شود و تخته های نهایی برای برش کاری را آماده می سازد. پس آماده سازی تخته‌ها توسط دستگاهی تحت عنوان دستگاه CNC برش و تراش داده می شوند که تراش های روی چوب به میزان هنر و خلاقیت کابینت ساز بستگی دارد. پس از ایجاد برش کاری ها و … تخته ها آماده ی ایجاد سوراخ مختلف برای نصب می شوند.

ویژگی ‌های کابینت سفید صدفی ممبران

آنچه که کابینت سفید صدفی ممبران را از سایر مدل های کابینت متمایز می کند ویژگی های منحصر به آن است. از ویژگی های کابینت ممبران سفید صدفی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگ بندی خاص و شیک:

رنگ بندی کابینت سفید صدفی ممبران نوع خاصی از رنگ سفید است اما سفید خالص نبوده و حالتی صدفی دارد. روشن بودن رنگ کابینت ها سبب روشنایی و زیبایی هر چه بیشتر کابینت ها می شود.

ضد رطوبت:

جنس کابینت سفید صدفی ممبران ضد رطوبت است و به سادگی با مجاورت با آب و یا بخار اکسید نمی شود. دلیل ضد آب بودن این تخته ها داشتن روکشی چسب مانند است.

دوام بسیار بالا:

کابینت ممبران سفید صدفی دوام بسیار بالایی دارد و برای مدت بسیاری می توان از آن استفاده کرد.

مقرون به صرفه و اقتصادی:

هزینه ای که برای نصب کابینت ممبران سفید صدفی می شود در مقایسه با سایر انواع کابینت ها کم است.

این به معنی است که شما می توانید کابینت ممبران سفید صدفی با قیمتی مناسب و ظاهری بسیار شیک داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت کابینت ممبران سفید صدفی با ما تماس بگیرید تا هزینه ی نصب با توجه به متراژ آشپزخانه در اختیار تان قرار داده شود.

کابینت سفید صدفی ممبران برای کدام آشپزخانه ‌ها مناسب است؟

اگر برای شما این سوال پیش آمده است که کابینت سفید صدفی ممبران برای کدام دسته از آشپزخانه ها مناسب است باید بگوییم که نصب و راه اندازی این نوع از کابینت ها برای همه انواع آشپزخانه ها مناسب است اما از آنجایی که رنگ سفید و انعکاس های آن سبب بزرگ تر نشان دادن آشپزخانه می شود، کابینت سفید صدفی ممبران برای آشپزخانه هایی با فضای کوچک بسیار توصیه می شود.

حتی ترکیب رنگ صدفی و طلایی نیز به میزان سلطنتی بودن کابینت ها و فضای آشپزخانه می افزاید. خانه هایی که آشپزخانه های بزرگ دارند محدودیتی از لحاظ انتخاب رنگ نداشته و قادر خواهند بود کابینت های ممبران با رنگ های قهوه ای و یا مشکی سفارش دهند. اگر آشپزخانه نور گیری مناسبی نداشته باشد نیز کابینت سفید صدفی ممبران بهترین گزینه ی ممکن است.

سبک کلاسیک کابینت با ممبران صدفی

کلاسیک ترین سبک کابینت برای آشپزخانه کابینت ممبران صدفی است. این طرح از کابینت ها یاد آور نماهای سلطنتی است که همین تشابه سبب خیره شدن و جذب بیننده می شود.

اگر به فیلم های دهه ی ۵۰ انگلستان دقت کرده باشید تشابه این کابینت ها با طراحی های داخلی آن خانه ها مشهود است.

البته سبک این کابینت ها تلفیقی از طرح های نوین و کلاسیک بوده که  امروزه تلفیق سبک ها بسیار رواج یافته است. نصب  این نوع از کابینت ها سبب ایجاد تغییری چشمگیر و کلی در فضای داخلی خانه ی شما خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نام*

وبسایت

دیدگاه